Öğretmenlerimiz

Öykü Altınbaş
1978 yılında Adana'da doğdum. 2000 yılında Beden eğitimi öğretmenliğini bitirdim. Gündoğdu okullarında 5 sene beden eğitimi öğretmenliği yaptım.3 senedir de idareci olarak görev yapmaktayım.Evli ve 2 çocuk annesiyim.Hayatta herkesin en değerlisi olarak bize emanet edilen çocuklarla olmaktan gurur duyuyorum.
Jülide Artun
Adana Gündoğdu Okullarında 30 yıldır görev yapmaktayım. Öğretmenlik mesleğimi tüm bu yıllar içinde çok severek yaptım. Düşünen , sorgulayan .kendini ifade eden öğrenciler yetiştirmek hep en büyük hedefim oldu. Fotoğraf çekmek , seyahat etmek öğretmenlik dışında yapmaktan keyif aldıklarımdır.Nevin Tör
Ankara Erkek İlköğretmen Okulu mezunuyum. Mesleğe Ankara Ayşe Abla Kolejinde başladım.Gündoğdu Okullarında 20.yılımı çalışmaktayım.Her zaman hedefim Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda öğrenciler yetiştirmek olmuştur. Yetiştiğim öğrencilerle her zaman gurur duydum ve duymaya devam ediyorum.
Demet Güler
1957 yılında Tire/İZMİR 'de doğdum.Denizli Eğitim Fakültesi sınıf öğretmenliğini bitirdim.Evli ve iki çocuk annesiyim.20 yıl İzmir ve Adana'da devlet okullarında idareci ve sınıf öğretmenliği yaptıktan sonra Gündoğdu Okullarında çalışmaya başladım.19 yıldır kurumumda çok sevdiğim mesleğime devam etmekteyim. 39 yıllık öğretmenim..Atatürk ilkeleri doğrultusunda çağdaş,kendini ifade eden ,sorumluluk taşıyan bireyler yetiştirmek en büyük hedefim oldu.Mesleğimle her zaman gurur duydum.


Nihal Kavraal 1960 yılında Niğde Bor'da doğdum.Niğde Eğitim Enstitüsü sınıf öğretmenliğini bitirdim.Evli ve iki kız annesiyim.29 yıl devlet okullarında çalıştıktan sonra emekli oldum.Sekiz yıldır Gündoğdu Okullarında çalışmaktayım.Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda,düşünen,sorgulayan,kendini ifade eden öğrenciler yetiştirmek en büyük hedefim.Mesleğimi severek ve gurur duyarak yapıyorum.


Aslıhan Kavrar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder